Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a számítógépem...

Miért nem tudom a számítógépemet kikapcsolni? Kikapcsolás után valóban frissíthet a gépem? Ikon nem jelzi a frissítést, csak kiírja a lenti szöveget:

Figyelt kérdés

Ki szeretném a gépet kapcsolni, de megjelenik a felirat:

Ne kapcsolja, és ne húzza ki a gépet, automatikusan ki fog kapcsolni.

A rendszer telepíti a frissítéseket (1/1)

A két felirat másodpercenként, akár órák hosszát is váltogatja egymást, amíg meg nem unom, és mert kikapcsolni nem is lehet, kihúzom a hálózatból.

Ezután a bekapcsoláskor semmi probléma!



2012. ápr. 21. 11:31
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:
Ennek alapesetben így kellene működnie, ahogy leírtad, csak nem órákig. Esetleg, ha lenne mondjuk 36 frissítés, akkor még talán. De 1/1-gyel nem szabadna. A netbook-omon pl. valóban lassabb mint az asztali gépemen, ezt észrevettem, de azért koránt sem órákig.
2012. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Ennek alapesetben így kellene működnie, ahogy leírtad, csak nem órákig" Kösz.

Azért tettem fel a kérdést, mert a tapasztalatom szerint

amikor jó, akkor sorra írja ki, hogy Mennyiből/Hanyadik frissítésnél tart, és ezek darabonként pár percet szoktak igénybe venni.

Ilyenkor otthagyom a gépet, és ha kb. tíz perc, negyedóra után ránézek, akkor már sötét, mert kikapcsolt.

De, most nem ezt csinálja!

2012. ápr. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!