Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki telefonról ír nekem...

Ha valaki telefonról ír nekem msn-re azt nem lehet olyan gyorsan írni, mint amikor gépelek a billentyűzeten nem?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit bután hangzik a kérdés. Én nem szoktam telóról netezni, de az egyik ismerősöm azt mondta, hogy most nincs otthon és telefonról válaszol, de nem nagyon bírom elhinni, mert elég gyorsan leírt egy mondatot. Vagy az újabb készülékekkel már lehet viszonylag gyorsan mondatokat írni? Telefonon be lehet jelentkezni egyszerre skype-on és msn-en? Idegesít, hogy úgy érzem átb@sz.
2012. ápr. 21. 13:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és most nézem, facebookon is be van jelentkezve.....
2012. ápr. 21. 13:44
 2/15 zsomkovacs ***** válasza:

Rajtam is meglepődtek már páran, pedig nekem még csak nem is okostelefonom van, hanem még egy régebbi, sima számbillentyűs modell. Ha nagyon sokat gépelsz telefonon, elég gyorsan fog menni, csak tudni kell, hogy melyik betű hány gombnyomás.


Én ezen a telefonon is tudok egyszerre chatelni MSN-en, AIM-en, Facebookon, GMailen, meg még pár helyen, és közben akár zenét is hallgathatok, valószínű, hogy egy újabb telefon már skypeolni is tud.

2012. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
48%
A mai modern okostelefonokkal minden lehetséges!!! Én is megtudom ezeket csinálni, a szöveg írást meg olyan szintre lehet felyleszteni, hogy az valami eszelős...mellesleg már én is gyorsan tudok gépelni, úgyhogy én azt mondom, ne aggódj!
2012. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én be vagyok jelentkezve egyszerre több instant messengerre is, és személyre szabott prediktív szövegbevitellel olyan gyorsan válaszolok, mint a villám, pedig közel 40 vagyok, gondolom, a fiatalabbaknak még gyorsabban megy.
2012. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :-) Az a helyzet, hogy egy informatikus ismerősről van szó. Kb. 3 hónapja elvitte a laptopjaimat újra telepíteni és azóta folyton leráz. Úgy volt, hogy behozza nekem, mert gyakran jár felém, de megelégeltem a várakozást és írtam neki, hogy inkább elmennék érte. Már egy csomószor ráírtam, hogy akkor egyeztessünk időpontot, de még most is úgy érzem, mintha húzná az időt. Ezért már nem voltam biztos benne, hogy igazat mond, hogy nincs otthon. Nekem sosem volt okos telefonom, szóval nem tudtam,hogy milyen gyorsak ezek a legújabb típusok.
2012. ápr. 21. 14:07
 6/15 A kérdező kommentje:

Még egy másik kérdés. Egész nap bejelentkezve látom. Telefonon nem úgy van, hogy csak addig elérhető, amíg használja? Ő most azt mondta a haverjával alapot ásnak. Nem hiszem, hogy a telón egész nap internet kapcsolatban van.

Tegyük fel, hogy az otthoni gépe be van kapcsolva. Zöld a skype, az msn, a Facebook. Az msn-nél azt tapasztaltam, hogy ha egy helyen be vagyok jelentkezve, akkor másik gépen nem tudok. Telefonra is igaz ez? Én nem hiszem, hogy alapásás közben facebookozik egész nap, és azt sem, hogy ha meg nincs otthon, bejelentkezve hagyta. Szerintem pedig átb@sz. Attól félek ,valami történt a gépeimmel.

2012. ápr. 21. 14:18
 7/15 anonim válasza:
Ebben már nem tudok segíteni, ez személyes ügy! Ezt neked kell lerendezned! Ha telórol jelentkezik be az ember facebookra akkor azt tudtommal nem mutatja a facebook...A többit nem tudom, nem szoktam MSN-ezni meg Skype-olni telefonon főleg nem, csak tudom, h lehetséges, és együtt is lehet, párhuzamosan! Sajnálom, ennyit tudok segíteni, de előbb utóbb, ha valami történt a gépeddel, akkor előbbutóbb úgy is el kell, h mondja!
2012. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Menj el hozzá, és mond meg, addig nem mész sehova, amíg vissza nem adja ami a tied. Én ezt tenném....
2012. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én vagyok az öreglány. :)


Nekem a Skype, a Gtalk és a FB messenger megy folyamatosan a telefonomon, így elérhetőnek mutat éjjel-nappal, akkor is, ha a gépeim egyike sincs bekapcsolva. MSN-t nem használok a telefonomon, ahhoz nem tudok hozzászólni.


A bejelentkezéssel és a gyors válaszolással kapcsolatos dolgok számomra teljesen hihetőek, de az, hogy nála vannak a gépeid, és kerül, az annál aggasztóbb. Mindenképp próbálj meg vele találkozni mihamarabb személyesen, akár előzetes bejelentkezés nélkül meglátogatva, ha ha más megoldás nincs. Sok sikert!

2012. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. "öreglány" köszi. na erre voltam kíváncsi. ugyanis ebből sok mindent ki lehet következtetni. Most hogy tudom,hogy elérhetőnek látom, már nem feltételezem mindenáron, hogy hazudik és valóban nincs otthon. Ígért holnapra egy időpontot, remélem sikerrel járok.
2012. ápr. 21. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!