Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van a gépemen egy kép amit...

Van a gépemen egy kép amit nem tudok kitörölni, mert azt mondja, hogy írásvédett. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elég zavaró, már megnyitni se tudom, de kb egy éve ott van és folyton kiírja, hogy nem csinálhatok vele semmit mert írásvédett. Hozzáférés letiltva...

Pedig soha nem védettem le.


2012. ápr. 21. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a tulajdonságokon belül nincs kipipálva az írásvédett rublika sem
2012. ápr. 21. 14:03
 2/6 anonim válasza:
A Jobbklikk-tulajdonságokban próbáltad??
2012. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ja akk próbálj meg egy programot letölteni, amivel kitudod törölni az ilyen makacs dolgokat pld Amigo 360 DE!!!! Ne csinálj a programmal semmit, mert értékes fájlok is eltűnhetnek a gépről, olyanok, amiket még használnál :/ De ba programnak van egy fájlmegsemmisítője! Azzal megpróbálhatod! De utána töröld a programot, vagy saját felelősségre ismerd meg, mert egyébként jó!! Én használom, és gyorsítja is a gépet, de felrektem az egyik haveromnak is, és pld word dokumentumok eltüntek, mert ezekszerint hibának észlelte azt is...van duplikátum keresője üresmappa kereső, nullaméretű fájl kereső...ezekkel kell óvatosan! De van rendszer karbantartója, ami tényleg jó amúgy!! Meg mondom a megsemmisítő!!
2012. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén így nem merem leszedni. Az az egy kép miatt, ha ilyen bonyolult akkor maradjon ott a francba, de nem kísérletezek, a végén eltűnik valami életbevágó dolog. De azért köszi.
2012. ápr. 21. 14:15
 5/6 anonim válasza:

[link]


Nem bonyolult, legalább is nekem nem!! :) hátha megpróbálkozol vele! Ezzel nem lehet elcseszni semmit, csak kövesd az utasításokat! Előtte természetesen olvasd el az egészet!! ;)

2012. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akár a programot, akár a kézi DOS-os megoldást választod! :)
2012. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!