Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom növelni a win...

Hogy tudom növelni a win hangerejét a maximumnál nagyobbra? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Vettem egy phillips fejhallgatót ami eléggé halk. A hangerőszabályzót is ha feltekerem nem érek semmit mivel halk marad. Nemtudom szoftveresen lehet-e hangosítani rajta hogy a maga a master volume nagyobb legyen mert pl ha youtubozok azt is halkabban hallom a kelleténél így az egész rendszert szeretném hangosabbá tenni. Realtek alaplapi hangeszközöm van ott néztem már de nem lehet. Nem tudtok egy programot vagy beállítást amivel hangosabbra állíthatom a rendszer hangerőt és ezáltal a füllhallgatót is?

2012. ápr. 23. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ilyen
2012. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs
2012. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy 1000 forintos hangszóróval oldottam meg.Azt bedugtam a gépbe, a fejhallgatót pedig a hangszóróba.Nem nagy befektetés.
2012. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
2012. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a hangszóró azért nem oldható meg mivel a fejhallgatón is van hangerőszabályzó így akármennyit is adjon ki a hangfal a fejhallgató saját hangerő potija ugyis leszabályozza arra a szintre amit az tud. Főleg az alapjelet akarom megemelni ami lehetséges mivel egyes programok pl TS3 képes az alapjelet megnövelni igy saját magát erősíti fel. az utolsónak meg figyelmébe ajánlom hogy nem médiás eszközre írtam hanem windowsos pc-re. Mondjuk lehet eljátszadozom a kimeneti jelekkel majd,vagy a hangerőszabályzóval csinálok valamit, de kérném szépen olyan válaszoljon azért aki olvassa is mit írok valamint képes rá válaszolni.
2012. ápr. 23. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
A fejesen nincs poti, de a fülhallgatómon igen és nem szabályozta le.
2012. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hangszóró meg erősítős hangszóró a válaszadó erre gondolt


[link]


Látod a fejhallgató jelét ??


na arról van szó

2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is ezzel küszködök :/ Van egy Pioneer fejhallgatóm, nem volt túl olcsó, bár nem is a 100ezres kategóriába tartozik... És hát nem túl hangos sajnos gépről :/ Keverőről hangos, de gépről akármit csinálok halk :S Sajnos nincs keverőm, 2.1-be bedugva semmi nem változik...
2013. febr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Winampban az equalizernél bal odalt van egy függőleges poti. Ott tudod +, vagy - db el növelni, vagy csökkenteni a kimeneti hangerőt


Kép:

[link]

2014. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2015. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!