Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van aki szeretne játszani...

Van aki szeretne játszani Landwirtschafts simulator 2011 multiplayer-t? Ha van akkor írjatok vissza.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:34
 1/4 karesz01 ***** válasza:

Szia


1.-Sokáig jó volt vele játszani . ( de már nem vonz )


2.-Sok olyan állat van ha nem szólsz hozzá bosszúból beviszi a vízbe a gépeket .

( tele van velük a bakancsom )

( vagy csak azért mert az esik jól neki )


3.-Ha én nyitok servert akkor ha adok nekik fizetést az nem íródik nekik jóvá a karrier módban

( ez nagy hiba és persze ez fordítva is igaz )


4.-Vannak olyanok hogy neked mennek és nem hagynak játszani .


5.-És persze sajnos vannak olyan serverek amik sebessége miatt nem lehet normálisan játszani .

2012. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia


mi szeretnénk játszani haverommal normálisan játszanék meg ő is de annzi a bökkenő hogz nem tudom megcsinálni a multyt se magamnak sem neki és nem eredeti a játék szval ha segítenél meg ilyenek és a te gépeden futna a szerver akkor felőlem go game!! :D


várom válaszod

2012. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igazad van karesz!
2012. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Heló szívesen szeretnék játszani megvan eredetbe a játék csak nem tudom hogy lehet multiba játszani

köszi előre is a választ :D !

2014. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!