Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A ztrackeren mért nem akar...

A ztrackeren mért nem akar javulni az arányom? Már napok óta seedelek de nem mozdul 0.75-ről. bezzeg a majomparádén majdnem 4 egészes az arányom!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kinek feltölteni, akkor az arány sem nő. A másik oldalon nyilván tudsz feltölteni, így ott nő az arány.
2012. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem változik... régebben egy csomót töltöttem le és egyszerűen nem akar változni... Nem mintha ez nekem gond lenne bár nem használom már az oldalt. Esetleg megkérdezted a tulajokat?
2012. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 coopper ***** válasza:

Sziasztok.


Mennyi is az az adatmennyiség amit letöltöttetek ?


Számoljunk egy kicsit :


Modjuk letöltesz 10 Gigát (nem is olyan sok 2 DVD)


Annak mennyi is az 1 %-ka kb 100 mega.


Tehát ahhoz, hogy a 0.75 % - 0.76 % -ra változzon ebben a példában 100 megát kell feltöltened.


Számold ki, a saját letöltött adatmennyiséged után, mennyit kell feltöltened ahoz, hogy 0.01 %-kal javuljon az arányod.


A másik dolog meg, igaza van az elsőnek. Ha nincs kinek feltölteni, nem fog változni az arányod.


Üdv.

2012. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na igen persze de úgy tudom ha bizonyos ideig töltöm fel akkor fél óránként (vagy óránként) számláz nekem bizonyos feltöltést
2012. ápr. 25. 08:18
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem feltöltést : Bónuszpontot (amiért - ha kigyülik a megfelelő mennyiség - vehetsz feltöltést is.)


Nézd meg ott van a loggin nevedel egy sorbasn minden adat, le / feltöltés / bónusz ha a számokra kattintasz megmodja mi mennyibe kerül.


Üdv.

2012. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na igen de az meg baromi nehezen gyűlik:D

mindegy leszedem a most népszerű torrenteket hogy visza tölthessem őket.

mindenkinek ment a zöld kéz köszi

2012. ápr. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!