Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha elindítok egy játékot a...

Ha elindítok egy játékot a laptop képernyőjén 2 oldalt van 2 fekete csík magyarán a játék nem fut teljes képernyőn mit csináljak, hogy a jobb bal oldalon lévő fekete csík eltűnjön és teljes képernyőre kitudjam húzni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
leírtam melyik nem okés most a szövegkörnyezetből tökéletesen kivehető... egyébként meg ha nem adsz rendes választ nem mondod meg mit kell csinálni akkor minek jössz ide nekem trollkodni? akkor írj ha megoldást írsz... ilyen válaszokat én is tudok adni bárkinek mint amilyet te
2012. ápr. 26. 22:11
 12/13 anonim ***** válasza:

kétlem mivel fogalmad sincs mi az a konfigfájl még most sem, egy normális ember aki valóban meg akarja oldani a problémáját, ezen már elindult volna


gothic II system mappájában megkeresed az INI file-t, azon belül is a következő sorokat és módosítod a sajátodra

zVidResFullscreenX=natív szélesség pixelben

zVidResFullscreenY=natív mag. pixelben

extendedMenu=1


most lehet jönni hogy megpróbáltad és nem jó stb stb.

mert ha egyszer írok egy rohadt konkrétumot, akkor már vagy képes magadtól haladni és vagy jó vagy nem jó alapon kezeled

2012. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem*
2012. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!