Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti Aion esetén ha már az...

Eredeti Aion esetén ha már az ingyenessé válás után fizetek elő egy hónapot, akkor a "Gold" csomag lejárta után automatikusan "Veteran" lesz az accountom?

Figyelt kérdés
Nem engedhetem meg magamnak a folyamatos havi előfizetést, de a brókert szeretném használni mint a veteran fiókkal rendelkezők. Ha a "Gold" felhasználó lejárta után újra "Starter" leszek akkor felejtős... Előre is köszönöm a segítséget!

2012. ápr. 25. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

eloszor is, a brokerbol starterkent is lehet venni GP-t, ami kb 6 milla kinah, kis turelemmel 100% ingyen jatszol

golg utan ismet starter leszel, de erdekes igy is tudtam hasznalni a brokert

2012. ápr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek akkor is elő kell fizetnem h meg tudjam venni a brokertől a gold pack-ot? Mert ha nem, akkor egyszer mindenképpen elő kell fizetnem, aztán pedig folyamatosan megvennem a gold packot brokertől.

Köszönöm egyébként a válaszod, sokat segített! :)

2012. ápr. 26. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
mar irtam h starterkent is vehetsz GP-t broketol
2012. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg írtad csak elforodtam. :) Még nem tudtam kipróbálni, de már megnyugodtam h nincs nagy baj. Köszi! :)
2012. ápr. 26. 19:54
 5/5 anonim válasza:
Basszál meg egy kecskét.
2012. máj. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!