Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell portot nyitni? A...

Hogy kell portot nyitni? A másik gépen.

Figyelt kérdés
A problémám a következő... tesóm gépén beállítottam a routerünk menüjében hogy nyisson meg egy portot. Minden oké volt, de valamelyik nap az én gépemen már nem zöld pipás volt a U torrentemben az adott port. A kérdésem az lenne, hogy mit szúrtam el? Ha két gépről töltenénk vissza akkor kettő portot nyissak? Már kezdem feladni, de nem szeretnék kiesni egy tök jó oldalról, mert nem töltök vissza. Már beállítottam külön a gépemen a portot, mint a bejövő és kimenőben is. Köszönöm előre is a segítséget!
2012. ápr. 27. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, de feltételezve hogy van ott egy router is a router kezelőfelületén engedélyezd a UPnP és ezt aktiváld mindkét uTorrent kliensben is.
2012. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Végül sikerült a problémát megoldani, majdnem minden beállítás stimmelt, csak a bátyám gépén kellett még egy portot nyitni, meg ip címet beállítani. Már jó ideje ezzel szenvedtem, de végre mire megkérdezem megis oldódik. :) Köszi a reagálást!
2012. ápr. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!