Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom feltelepíteni a...

Hogy tudom feltelepíteni a játékot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot, kicsomagoltam, és 2 winamp típusú fájlt + egy wordpadosat ad ki, és fogalmam sincs, hogy ezekkel most mit kellene kezdenem. sajnos nem értek hozzá annyira. Segítsetek légyszi. Előre is köszönöm.
2012. ápr. 29. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Általába csak az elsőt kell kibontani ott ahol több ilyen van. Viszont ilyet még nem láttam hogy wordpadot dobot volna ki. Az is lehet hogy hibás a feltöltés. Mára elég sok ilyen van .:(

Van aki szórakozásból is rosszat rak fel. :(

2012. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Van aki direkt rosszat tesz fel - pl Max Payne 3, ami még meg sem jelent - más letölti és akkor derül ki, hogy szar az egész. Ezt meg azért csinálja mert ha sokan töltik az általa feltöltött cuccot, akkor még pénzt is utalhat neki az oldal, ahonnan letöltöd...
2012. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!