Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive-ról hogyan tudok...

Pendrive-ról hogyan tudok bootolni?

Figyelt kérdés
A pendrive-on rajta van az op rendszer hogy tudom megoldani hogy onnan újra tudjam telepíteni a gépet?
2012. ápr. 29. 09:15
 1/5 lindmayer ***** válasza:

amikor bekapcsolod a gépet, akkor a lépernyőn megjeleni egy kép, és melette pár sor, hogy mivel lehet a biosba belépni, vagy a boot sorrenden változtatni: F2, F10, tab stb

megnyomod azt(mielőtt elkezdene töltődni az oprendszer és beállítod a bootsorrendet

2012. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen beállítottam hogy usb-ről bootoljon de akkor el sem indul(win7-t akarok cserélni vindows sp3-ra mert nekem a win7 annyira nem jött be)
2012. ápr. 29. 10:09
 4/5 lindmayer ***** válasza:

ha szépen, akadás mentesen fut a hetes, akkor ne akard cserélni az xp-re

ha legalább dupla magos processzorod van legalább két giga rammal, akkor elárulok neked egy titkot: a hetes stabilabban, gyorsabban fut mint az xp, a biztonságról nem is beszélve

meg usb-ről nem úgy kell telepíteni, hogy rámásolod az iso-t vagy a lemez tartalmát, hanem még mást is csinálni kell

2012. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uh-huh 1magos procim van1 gb-rammal szal végre valaki elárulná nekem mit kell csinálni?
2012. ápr. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!