Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WoW előfizetés fail?

Atees kérdése:

WoW előfizetés fail?

Figyelt kérdés

26/4/2012 00:31 kor járt volna le az egy hónapos előfizetésem, de 25/04/12 22:31:33 kor előfizettem újabb 1 hónapra. Ment is szépen de ma 29/04/12 nem tudtam belépni a játékba mert elvileg lejárt az előfizetésem. Felmentem a Battle.net re és láttam hogy a lejárati dátum megegyezik az előzővel. Tehát a Blizzard szerint már 3 napja lejárt az accom, igaz még utána 3 napig játszottam. A pénzt persze levonta a kártyámról. Másik érdekesség az hogy mikor frissitem a battle.netes oldalt egy pillanatra a "GAME TIME

Expired:"

mezőben felvillan az a dátum amikor utoljára feltöltöttem az előfizetésemet, aztán átvált a régi lejáratra.

Lehet számít lehet nem, az accom ugye még nem járt le 2 óra híján és feltöltöttem az accomat és abban a minutumban be is fagyasztottam hogy ne vonjon tovább a kártyámról.

tehát előfizettem egy hónapra 3 nap játékért. remek, qrva idegesítő pláne hogy a kedves Blizzardos bácsi szeptemberében már 1x bannolta az akkori accomat, teljesen ok nélkül, így ujra meg kellett vennem a játékot.

Mi ilyenkor a teendő? Levelezgessek hetekig? vagy ugye hagyjam abba a játékot.(ez nem megoldás, köszönöm előre is)



2012. ápr. 29. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én ezek után biztos nem vettem volna meg újra a játékot.

és igen, a helyedben megpróbálnék kiállni magamért, írj nekik nyugodtan.

2012. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez full ingyenes, csak magyarok vannak, bugosnak mondják de nem is az, a wotlk játék van benne, teljes játékélményt ad [link] és itt a weboldalja [link]
2012. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
igen, gyere taurira a reborn realmre XD
2012. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha ez megoldaná a problémámat akkor már rég ott lennék, mindenki hallott már a tauriról, de nem áll szándékomban törtre menni.
2012. ápr. 30. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:

lol.

ilyet mondani h a tauri teljes játékélményt ad :D

nyomi törtös.


amúgy olyan sokszor van h már lejárt az acc de még betudsz lépni.

Én egyszer majdnem 1 hétig játszottam így. De ez csak a bankkártyás fizetésnél van, a gamecardos-nál egyből lejár.


írj egy levelet amibe leírod a helyzetet és mikor vonták le a pénzt. Olvasd át a fórumot is.

Nagyon ritka az ilyen helyzet, de előfordul.


Amúgy mellékesen.

Jogtalanul nem szoktak bannolni senkit.

2012. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért ne adhatna teljes játékélményt a tauri?

van néhány bug, de legalább ingyenes.

csak akkor lehet élvezni a wow-ot, ha több 10 ezer forintért veszed meg..?

2012. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

irtam üzit a blizzardnak, majdnem egy hét volt mire tudatták velem hogy ugyanott vagyok ahol eddig, vegyem fel a kapcsolatot a bankommal. átpasszolták a problémát:)


A bannról csak annyit hogy állitólag pénzért vettem valakitől Goldot :). Ami nekem homályos hogy ezt ők honnan veszik? össz vissz volt 2000 goldom:D. Haverom küldött át postán 1000 Gét, mert tartozott nekem régről, hát ha emiatt bannoltak akkor @!#; :D

de pont olyan idegi állapotban voltam akkor hogy ezen már télleg csak nevetni tudtam :D. áh, szánalom az egész. van 13 millió előfizetőjük és megtörténhet egy ilyen, vicc!

2012. máj. 3. 15:04
 8/11 anonim válasza:
Én utálom az eredetit...Sokáig játszottam rajta de megőrültem tőle.:D AMUGY MEG A TAURI EGY KAKI SOK HÜLYE GYEREKKEL.Vannak sokkal igényesebb szerverek taurinál.
2012. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
miért őrültél meg az eredetin?
2012. máj. 5. 13:55
 10/11 anonim válasza:
lécci írd le azoknak a szervereknek a nevét.
2012. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!