Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A processzor ventilátorának...

A processzor ventilátorának az indítását hol állíthatom be?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 éve vettem észre, hogy a gépem gyakorlatilag forr, főleg mikor már jó idő van. A proci hűtése "csak" 90C°-nál indul be. Azt mondták, hogy a BIOSba kell állítanom valamit, de nem mertem ott semmit se babrálni. Légy szíves valaki írja le, pontosan (lépésről lépésre - lány vagyok és XP-m van, ha ez számít) hol és mit kell beállítanom.
2012. ápr. 29. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Biostól is függ, hogy hogy nevezik, power management, pc health, vagy bárhol, ahol hőmérséklettel találkozol, ha csak keresgélsz benne, azzal még nem állítasz el semmit. Egyébként ha el van állítva, akkor egy load optimal settings a helyes értékre kell, hogy állítsa, olyanról még nem hallottam, hogy egy biosban lenne külön proci égető mód, szóval ha úgy se jó, akkor a hőérzékeléssel, vagy a venti vezérléssel lesz baj, akkor legegyszerűbb, ha a tápra kötöd direktben és mindig max fordulaton megy, a procit nem fogja túlhűteni, max elkopik, de egy új venti egy kicsivel olcsóbb, mint egy proci.
2012. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
almico.com/SpeedFan.php
2012. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!