Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy/Mivel tudom így megszerke...

Hogy/Mivel tudom így megszerkeszteni a képet?

Figyelt kérdés

A macska fülre/bajuszra gondoltam, hogy ugyanúgy mozogjon is! Adobe photoshopom nincs használni meg végképp nem tudom. Esetleg valami online photoshop, amit nem kell letölteni? Persze ha nincs bármi megteszi! És ha lehetséges úgy írjátok le a menetét, hogy még egy hülye is megértse!

Itt a kép: [link]



2012. máj. 1. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

a linkelt képen 2 kép váltogatja egymást, ez egy animált GIF


megrajzolod a 2 képet (szerintem a paint az menni fog)


és feltöltöd ide, majd elkészíted

[link]

2012. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell egy egyszerű képszerkesztő (ebben az esetben még a Paint is megteszi), és egy Gif szerkesztő, összeállító. Kb. ennyi.
2012. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Animált gif készítésére keress rá. Ez két darab kép váltakozása, ahol kétféleképpen van megrajzolva a fül-bajusz, majd ezek vannak loopolva. Ez adja azt a hatást, mintha mozogna.


Ha nem tudod használni a PS-t, az online verziót sem fogod tudni, bár nincs is belőle.

2012. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
wá köszi szépen :)
2012. máj. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!