Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki hibásan a gép...

Miért írja ki hibásan a gép az amúgy jó filmet? HELP

Figyelt kérdés

A gépen tökéletesen megy a film. Kiírtuk (egy másik filmmel egyetemben) és játszva pedig elakad kb. 2 perc után, pedig a DVD vadiúj és a DVDlejátszó is szuperál. A másik film abszolút jól le lett játszva. Kiírtuk mégegyszer (igaz, ugyanarra a DVD-re) és ugyanott akad, mint először, pont annál a képkockánál.

Mit lehet tenni?

Ja, NEROval írunk, már ha számít valamit.


2012. máj. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
És erről a DVD-ről vissza tudod-e másolni a filmet a vinyóra?
2012. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem próbáltam. Mert az miért számít? Bocs, nem kötekedni akarok, csak nem értek hozzá.
2012. máj. 1. 19:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Most betettem a DVDt a gépbe, nem igazán akarja gépre tenni,csak nyöszörög és kattog, de nem halad.
2012. máj. 1. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiírta, hogy a forrásfájlt vagy lemezt nem lehet másolni.
2012. máj. 1. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Hibás a DVD. Előfordul ez a frissen írt lemezzel is. Azért akad meg, mert nem tudja olvasni a DVD-t. Kuka, sajnos...
2012. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De most megint csak kiírtam egy DVD-re (ugyanaz a típus és márka) és ennél is ugyanott elakad...

Viszont ha gagyi a DVD, akkor a másik film miért ment rajta rendesen?

2012. máj. 1. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod visszamásolni a DVD-ről a gépre, akkor biztos hogy nem olvasható a lemez. Ennyi...
2012. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!