Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nagyon gyakran...

A laptopom nagyon gyakran tulmelegszik és vettem bele 2latop fan-t (laptop hűtőt). De nincs változás! Mi a baj?

Figyelt kérdés

Na szóvalvettem 1 laptop hütöt,(2lett belöle na mind1)ugyanaz és mind2 USB csatlakoztatású.

Ahogy bekapcsolom a gépet 50fok körül szokott lenni.Elindítom a Sacred nevű játékot,felugrik70-80ra,játszok 10percet 90-100 felugrik a hőfok,de már nagyon forró,ezért injább leállítom a játékot.és az egész gépet.100körül általába kikapcsol a gép.

Ha csak netezek akkor is van felugrik 80-90ig.A gépem se rossz azért,ujjonnan vettük.

Itt az előző kérdésem,a válaszokban részletes megoldást,linkeket kaptok a gépröl. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Ez a pikáns kis laptop win7 van felszerelve de azért ahoz se gyenge.

Köszi a valaszokat elöre is,bocs a helyesirási hibákért de angliában élek és angol billentyuim vannak.


2012. máj. 2. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet elvannak tömődve a szellőzők vagy valami belső ventilátor nem működik. Ha nem megy egyik belső ventilátor akkor a külső hűtő pad kb semmit nem fog érni mert az csak arra való hogy normálisan feküdjön a géped megfelelően szellőzőn meg nagyon meleg időben rásegítsen valamit. Én bevinném egy szervizbe átnézetni hogy mi lehet a baja.
2012. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha olyan helyen használod ahol sok a por akkor lehet, hogy megragadt benne és nem bírja hűteni a processzort. Vegyél egy palack sűrített levegőt (max 200 Ft) és a szellőzőbe fújd be. Vagy a rosszabbik eset, ha elromlott a ventilátor és azért nem hűt. Ha nem hallod, hogy megy akkor menj el egy szakemberhez és rakass bele egy újat vagy ha értessz hozzá akkor megcsinálod.

Felesleges sok pénzt beleölni a laptopba mert az nem játékra van kitalálva!

2012. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!