Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Feliratkoztam az...

Mit tegyek? Feliratkoztam az ncorenál hogy kérek meghívót! Csomó ideig nyomon követtem az e-maileimet de nem küldtek.

Figyelt kérdés
Erre elutaztunk és ma jöttünk haza. és lám küldtek meghívót ami már 4 napja lejárt! Amit nekem esélyem sem volt aktiválni mivel nem voltam gépnél:@
2012. máj. 3. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Utólag már semmit nem tudsz csinálni. Egy belső tagtól kell meghívót kérned, de vagy neki vagy neked ugyanúgy ki kell fizetni a legalább 1500 forintos támogatást.


Ha pedig éltél volna a bejutási lehetőséggel április végén, akkor 2000 forintos sms-sel (vagy 1500-as utalással) lehetett bekerülni (ha esetleg azt hiszed, hogy most tízezrek ingyen bekerültek).

2012. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem sikerült, ui. a következő lépés egy emelt díjas SMS-lehúzás lett volna. Két haver is beszívta:

- lejárati idő előtt 2(!) órával kapta meg mindkettő a mailt.

- a marhák bedőltek, és küldték az emelt díjas SMS-t

- teljesen "véletlenül" a kód egyik esetben sem volt érvényes

- azóta mindkettőjük regisztrációját törölték.


Hiába, ahogy a mondás tartja: amíg lósz@r van, veréb is akad...

2012. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
írtam nekik egy e-mailt hogy mi a helyzet...de sms-t kell küldeni???
2012. máj. 3. 22:27
 4/8 waland ***** válasza:
SMS-t Ncorenak meghívóért soha. Ez alól kivétel ha egy tag küld támogató-sms-t amiért kap meghívási lehetőséget. Neked, aki még nem tag semmi esetben sem kell sms-t küldeni. Aki sms reggel dobál, az csaló.
2012. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sértésként mondom, ne vedd annak: de waland te aludtál az elmúlt héten? Volt vagy száz kérdés és 500 válasz rá a múlt héten. Hivatalos bekerülési forma volt az SMS-reg, és több ezer ember jutott így be az oldalra kívülről, nem a tagok hívták meg őket.


Igazad van abban hogy hónapokon át kántálták hogy ez kamu és ne dőlj be neki. Csak közben jött egy új tulaj, aki alapértelmezett bekerülési formának vezette be a támogatást. Azóta pedig már csak úgy lehet bejutni, ha valaki fizet (az sms-reg pedig csak néhány napos "kedvezmény" volt).

2012. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 waland ***** válasza:
Ezek szerint aludtam :). Akkor viszont nagy csalódás, mert ezt így nagyon nem tartom korrektnek a régi tagokkal szemben, arról nem is beszélve, hogy ezzel sikeresen átlépték azt a határt, ahol még lehetett azt mondani, hogy mi csak lehetőséget adunk arra, hogy az emberek megosztogassanak, nem a haszonért csináljuk stb. Nameg ezzel remekül adják majd a lovat az ASVA alá.
2012. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mivel én a napokban nem tartózkodtam az országba ezért meg merem kérdezni:D

ha meghív valaki akkor is kell sms-ezni?

2012. máj. 4. 00:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Már az ncore is lement kutyába? Jellemző. Aki warezért pénzt kér (főleg torrenten, ahol még csak nem is a trackert üzemeltető adja a tartalmat) az egy nyerészkedő alja sz@rházi. Tiszta szerencse, h. ingyenes, reg-mentes helyekről gyakorlatilag minden elérhető, legfeljebb pár nappal később rántja le az ember.
2012. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!