Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kockák, segítség! Worms World...

Kockák, segítség! Worms World Party/Armageddon játék win7 alatt?

Figyelt kérdés

Előszedtem a régi jó játékot, de nem megy win7 alatt. XP alatt is próbáltam, de a hibajelenség ugyanaz: a kép nem adja ki a megfelelő színeket. Próbáltam kompatibilitás módban futtatni, visszavettem 800x600-ra a felbontást (egy élmény így a gépem), 256 színre meg úgy minden grafikus beállítást megváltoztattam, de továbbra is élvezhetetlen a játék.

Tudtok-e bármilyen patch-ről, vagy valami megoldásról? Segítség :(((



2012. máj. 4. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szedj le egy másik verziót (ált. nevében benne szokott lenni h win7 kompatibilis), nálam gond nélkül megy a WWP
2012. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
win7/xp kompatibilis a játék, mégsem jó.
2012. máj. 4. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lekockázod az embereket, majd biztos segíteni is fognak.
2012. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is kocka vagyok. Ebben mi a sértő?
2012. jún. 3. 14:38
 5/6 anonim válasza:

Keress rá a neten egy csomo Colour fix van win 7-re!

De viszont megszeretném kérdezni hogy nemtudjátok e hogy mit csináljak akkor ha rámegyek a WWP.exe-re akkor azt irja hogy nem lehet elinditani.Légyszi adjatok tippet hogy mit csináljak vagy win7 32bit-es játék linket adjatok légyszi

2012. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, közben már megoldottam :)

Eddig elindult neked? Vagy eddig sem? Újrahúzott rendszered van?

2012. aug. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!