Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok vezeték nélküli...

Hogyan tudok vezeték nélküli bluetooth - on keresztül kapcsolódni mobiltelefonhoz, egy Acer Aspire 5735z típusú laptop számítógéppel?

Figyelt kérdés
A laptopom - on van egy bluetooth jelzéssel ellátott gomb, de nem tudom működésbe hozni.

2012. máj. 4. 15:04
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:

[link]


Blútyúk driver, user manual, ilyesmik itt vannak. Ha minden patent, akkor meg a ki kell építeni a vezeték nélküli bluetooth kapcsolatot a laptop számítógép és a mobiltelefon-készüléked között. (Amúgy is, a vezetékes bluetooth már kissé elavult :D )

Egyébként jó, ha van bluetooth, de ha mód és lehetőség van rá, a telefont inkább USB-n csatlakoztatnám a géphez. Gyorsabb, stabilabb.

Bluetoothra visszatérve: ha a driver fenn van, és a bluetooth üzemel, be tudod kapcsolni, az oprendszer felismeri, akkor a bluetooth menüben a bluetooth készülék hozzáadásával tudod megkeresni a telefonodat, természetesen, miután azon is bekapcsoltad a bluetooth-t, és láthatóvá tetted.

De előbb odáig jussunk el, hogy megnézed, működésbe tudod-e hozni (driver, user manual).

2012. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy nem tudtam eddig írni arról, hogy mire jutottam, mert a gépem sajnos elromlott, és meg kellett javíttatnom. Két hónapig gyűjtöttem rá a pénzt.

Bluetooth - al kapcsolatban: már vettem boltban 3500ft - ért egy bluetooth, amit oldalról lehet a laptop USB bemenetelébe dugni, és így használni.

A laptopon lévő bluetooth jelzéssel ellátott gomb működésére sajnos nem jöttem rá, mert nem is világít.

Ezért döntöttem úgy, hogy veszek egyet a boltban.

2012. dec. 2. 00:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam driverek - et letölteni hozzá, de így sem működött.
2012. dec. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!