Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Hogyan lehet...

Mitől van ez? Hogyan lehet megoldani? (lent)

Figyelt kérdés

Dell Vostro A860 notebookom, van, tudom hogy már elég gyenge de ez nekem nagyon jó nem szeretnék újat venni.

Az a problémám hogy nagyon forrósodik egyszer elvittem valakihez aki valamivel kifújta a ventilátoránál a port és így már nem fórrósodott annyira de két hónap után ugyanugy forrósodott.Már 3 hónapja nem volt kifújva és már nagyon meleg anyira hogy néhe kikapcsol önvédelemből.Nem lehetne valamivel lecsökkenteni a melegedést,más módszerrel ami itthon egyszerüen elvégezhető?Élőre is kösz az értelmes válaszokat.



2012. máj. 5. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném hogy ahogy napról napra melegebb lesz annál nagyobb lesz a ram terhelése(a cpu méteren még 70-80%-ot is eléri még úgyis hogy nincs megnyitva semmi)gondolom ez is a melegedés miatt van, és emiatt lassul is a gép.
2012. máj. 5. 15:18
 2/3 anonim ***** válasza:

nem

a melegedés és a lassulás is amiatt van, mert vmi feleslegesen terheli a rendszeredet (üresen 5% alatt kellene lennie a terhelésnek, rendszerindítást leszámítva). nem csak fizikailag, hanem rendszeren belül is ki kéne takarítanod / takaríttadnod a gépet.

egyébként a kifújás egyszerű sűrített levegővel volt, egy nagy 400ml-es flakon van vagy 2.000 forint, és elég lesz x évre

2012. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Régebben üresen 10-20% volt a ram terhelés és nagyon gyorsan ment a gép de mostanában nagyon le van lassúlva.

Azt nem tudom hogy mivel volt tisztítva, lehet hogy sűrített levegővel vagy valami hasonlóval(nem ngyon értek ehhez).Az utolsó mondatból nem sokat értettem, miféle 400 ml flakonról van szó?

2012. máj. 5. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!