Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a gond a wifimmel?

Mi a gond a wifimmel?

Figyelt kérdés

Már jó ideje működött a router/wifi, semmi gond nem volt vele, tegnap vettem észre, hogy nincs levédve. (ezt utólag meg tudtam oldani)

Most a laptopon és a gépen sincs internet, ha a routerrel van használva...

Linksys, id 192.168.1.1

(esetleg még milyen adatok kellenek?)

a hozzátartozó oldalon sikerült a jelszót beállítanom, de nem tudom, hogy mit kelll még, hogy működjön

(pedig ezelőtt az oldalhoz NEM nyúlt senki:/)

Köszi!


2012. máj. 6. 10:57
 1/2 A kérdező kommentje:

laptopn ezt írja: windows nem talált tanusítványt,amellyel be tudná jelentkeztetni a hálózatba

gépen pedig semmit..

2012. máj. 6. 11:12
 2/2 djhell ***** válasza:

amikor az ember próbálgat állítani ezt azt főleg routerrel megesik h mindet összekuszál... először is resetled a routert, hogy vissza álljon a gyári beállításokra.

ha mondasz 1 pontos modelltipust, akkor keresek leírást vagy videót hozzá, hogy úgy tudd beállítani hogy biztonságos legyen és működjön is :)

2012. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!