Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halál probléma. Mit tegyek?

Kék halál probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Win Xp-t használok és tegnap este óta nem tudom rendesen elindítani a gépet. Bekapcsolom kékhalál. Újraindítom. Megint vagy betöltés közben lefagy az egész. Újraindítom a korábbi problémák vagy néha betölt a windows és ki tudom választani a fiókomat egy idő után megint lefagy az egész,semmit nem tudok csinálni. Néha mielőtt lefagyna tudok még csinálni dolgokat. Pl. Nod 32-t elindítottam és egy Spybot Search and Destroyt. Dolgozik a gép majd újraindul 10 perccel a keresés elindítása után.

Mi lehet a baja? Mit tegyek légyszi segítsetek.



2012. máj. 6. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a memóriát.
2012. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hardveres hiba.

Teszteld le ezek alapján.

[link]

2012. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, azt elfelejtettem írni hogy a hibakódja:

STOP: 0x0000007f

2012. máj. 6. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy sejtettem, hardveres hiba, memória vagy alaplap csere megoldja. Ha nem értesz hozzá, vidd szervízbe.

[link]

2012. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Még egy számsort is kiírt:

0x0000000A

2012. máj. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!