Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot akarok venni. Melyik...

Laptopot akarok venni. Melyik márka megbízható, jó (aminek az ára is elfogadható) és melyik az, amelyik silány, és ne vegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem minden márkába van jobb és gyengébb minőség, jobb konfig, egyengébb konfig... Most érdemes a márkára adni? Ha igen, én ajánlom a DELL-t!
2012. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezaz, inkább a termékeket kell nézni, nem a márkákat
2012. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szal inkább az ára a meghatározó? csak mert kíváncsi vagyok, pl egy no name gép, és egy márkás között van e különbség ha az mindkettő ára egyforma
2012. máj. 6. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én még soha nem hallottam noname laptopról, csakis minőségi márkákról tudok (újságban, neten sehol se láttam, hogy ilyet árulnak. de ha esetleg adnál egy linket az általad választott gépről...
2012. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg ne az árat nézd, hanem a műszaki adatokat
2012. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezd úgy, hogy mire szeretnéd használni! Aztán nézz körül a konfigok között, ami árba is megfelel neked!
2012. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem HP-625 van nagyon szuper és 100,000.ft VOLT.
2012. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!