Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor winamp-al játszok le...

Mikor winamp-al játszok le valamit akkor annak a hangereje kb fele annyira nagy, mint más programnál?

Figyelt kérdés
Eddig normális volt, de pár napja valamiért halkabb lett. Ha én állítottam át véletlen akkor valószínűleg gombnyomással lehetett.
2012. máj. 6. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
winamp hangerő szabályzó
2012. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen operációs rendszert használsz?Windows 7-nél külön lehet minden program hangerejét állítgatni.A tálcán a fehér hangszóró ikonra kattintasz,aztán Keverő-re nyomsz.Itt vannak felsorolva a programok,és külön beállíthatod mindegyiknek a hangerejét.
2012. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát, de azért köszi. Véletlenül jöttem rá a megoldásra. Egy másik programmal akartam csinálni valamit mikor rájöttem, hogy a hangerő szabályozó mindig csak azt a programot mutatja, ami meg van nyitva. Viszont nem tudom miért volt levéve a winamp hangereje a negyedére.
2012. máj. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!