Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fontos! Mért nem működik az...

Fontos! Mért nem működik az internet a telómon?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy 30as kártyát, aktiváltam már jött is papír amivel újra véglegesen aktiváltam szóval elvileg minden oké, hivni is tudok, de internetre nemtudok kapcsolódni amásik kártyámon mindig megy ott egy ilyen kis 3G jel de most nem megy, probáltam ay mobilhálozat beállitásain, kiis irja hogy regisztálva a 3G-n de semmi :S valaki? fontos lenne
2012. máj. 6. 22:51
 1/7 Argloss ***** válasza:

Régebben alapból aktiváltak egy internetcsomagot a kártyán aminek nem volt előfizetési díja, viszont a használata drága volt. Most ezt már nem csinálhatják meg, szóval kérned kell a szolgáltatótól, hogy aktiválják neked.

Ezt megteheted az oldalukon is, vagy a t-mobile-nál is kérheted, hogy állítsák be neked...

2012. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :) pontosan megtudnád mondani hogy az oldalukon hol tudom aktiválni?
2012. máj. 7. 00:37
 3/7 Argloss ***** válasza:

Itt tudsz belépni: (ha jól emlékszem SMS-ben kell kérni a jelszót első alkalommal...)

[link]


Ha beléptél, akkor a bal oldalon az előfizetések testreszabása menüpont alatt a mobilinternet lehetőségre van szükséged.. Innentől már csak választanod kell és megrendelni valamelyik csomagot. (ha külföldön nem szeretnél piszkosul sokért netezni, akkor ne az adatroaming lehetőségek közül válassz)

2012. máj. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet gáz kérdésde ugye a 0.facebook igyis ingyenes lesz?:D
2012. máj. 7. 10:39
 5/7 A kérdező kommentje:

megvan a jelszó meg minden de folyton ezt irja ki: Hiba történt a kérés feldolgozása közben Kérjük, a vissza gombbal lépjen az előző oldalra, és ismételje meg a műveletet. Újabb hibaüzenet esetén hívja ügyfélszolgálatunkat a 1430-as számon, és kérje ügyintézőnk segítségét!


milehet a baj?:S

2012. máj. 7. 11:03
 6/7 Argloss ***** válasza:

Nos akkor nálad ez nem működik. Esetleg megpróbálhatod másik böngészővel, de valószínűleg azzal sem fog menni, szóval kénytelen leszel felhívni az ügyfélszolgálatot, vagy bemenni a t-mobile-hoz.


Esetleg szétnézhetsz az oldalukon is és találhatsz SMS aktiválási lehetőséget is:

[link]


Ha ez nem tetszik, akkor a bal oldali menüre való ránézést javaslom, ahol más módszereket is megnézhetsz. :)

2012. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm sikerült! :)
2012. máj. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!