Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Zsocca kérdése:

Valaki meg tudná nekem mondani hogy ez a videokártya mért ilyen drága?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 8. 08:38
 1/7 anonim válasza:
34%
azt nemtudom h miért ilyen drága, de egyátalán nem éri meg. használtan 4-5000ft-ért tudsz ilyet venni. 30-ért meg már egy jobb 512mb-osat is..:D
2012. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok én venni csak ahogy nézelődtem megkapta a szemem eme hatalmas ár és nem értem hogy mért. de lehet aranyból van :D
2012. máj. 8. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az,hogy ebben egy olyan GPU van,amit grafikus tervezőknek/modellezőknek szántak. Speciális programok képesek kihasználni a lehetőségeiket.

A játékra szánt GPU-k más feladatokra vannak optimalizáva. Pl effektek

2012. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=tNXqWAfCkf4&feature=related

itt egy kis teszt:)

Ha jól tudom egyébként bizonyos grafikus programoknál össze is lehet kötni a gépeket úgy,hogy a számítási telj.összeadódjon és itt nem a cpu-ról van csak szó.

2012. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 8. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na még annyit,hogy játékra nem olyan jó ilyesmit venni,mert előfordul,hogy lassabb,mint egy olcsóbb,de játékra szánt.
2012. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ahogy előttem leírták, ez munkára és nem otthoni használatra szánt kártya. :)
2012. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!