Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy darab 5.1 ch kábel jön ki...

Egy darab 5.1 ch kábel jön ki a mélynyomóból és megy bele a dvd lejátszóba. Milyen kábel ez? Így más dvd lejátszóval nem is tudom használni az 5.1emet? Vagy van ilyen átalakító hozzá? (meg persze a hangszórók)

Figyelt kérdés
(csak úgy tudom ha a dvd lejátszóból vezetem ki...)

2012. máj. 8. 11:47
 1/3 asdelmagad666 ***** válasza:
millió fajta kábelt tudsz szerezni hozzá ha bemész egy műszaki boltba is akár és elmagyarázod nekik szívesen segítenek akár még a gépedbe is be tudod dugni az 5.1et ahoz is van kábel.(persze ha a gép hang karija 5.1 es vagy 7.1es)
2012. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hol találok ilyen műszaki boltot a 11.kerhez közel?
2012. máj. 9. 13:13
 3/3 A kérdező kommentje:
mind két vége 9tűs din csatlakozó a kábelnek ami a mélynyomóból jön ki. Ezt másik dvd lejátszóhoz hogy csatlakoztathatom? (olyanhoz is jó lenne a mély miatt ami nem 5.1es dvd lejátszó meg olyanhoz is ami digitális .) Milyen átalakítókat kéne beszereznem és honnan?
2012. máj. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!