Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » >Közvélemény kutatás< Szerinte...

>Közvélemény kutatás< Szerintetek a Diablo3-mat (PC) vagy a Naruto Shippuden ultimate ninja generations (PS3) -t vegyem?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem meg, pls írjátok le hogy ti melyiket vennétek :D

#PC #PS3 #Diablo 3 #közvélemény #Naruto Shippuden ultimate ninja generations
2012. máj. 10. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Diablot egyáltalán, szerintem a világ leg-unalmasabb játékai közt van, viszont "Narutard" vagyok, így utóbbira szavazok. :D
2012. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pénzt egyikért sem adnék, pláne nem 14000Ft-ot. Ingyen lesz Diablo 3-am (Annual Pass). Nem annyira érdekel az a játék sem, de a kettő közül inkább azt venném.
2012. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a Narutoval jobban jársz mert izgalmasabb a diablo 3 meg unalmas de ez csak az én véleményem!
2012. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
diablo 3
2012. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt neked kell tudni. Nekem speciel ha ingyen adnák se kellene mondjuk a Total War széria meg hasonló stratégia játék féle game, egyszerűen ideg bajt kapok tőlük(azt viszont elismerem, hogy kategóriájába az említett total war elég nagy húzó cím, és jó játék), viszont egy bioware játékra kiadok akár 15K-t is. Szóval ha választani kell, válaszd azt amelyik neked jobban bejön, ne az legyen, hogy a végén mi mondtuk rosszat :)
2012. máj. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mind 2 nagyon jó játék .

Igazábol a diablo szerintem 2012 legjobb játéka lessz.

vagyis már van csak a blizzard baszakszik .. :S


Narutot meg alapból szeretem 1ik kedvenc animém Ultimate ninja storm 2 megvan szeretek vele online játszani :D


Amugy neked kell döntened :)

2012. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 halibel válasza:

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Generations!

Most volt róla egy cikk a MONDO-ban, én tuti megveszem, nagyon jó lehet :)

A Diablo: nem tudom, nem érdekel :D

2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
diablo 3 legjobb játék lesz 2012 blizzard szart még nem adót ki inkább mint a naruto...
2012. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na pont ezt mondom, mindenki egymásra licitál saját szájíz szerint. Szóval ez is erősíti amit én mondtam, neked kell dönteni.



BIOWARE forever :)

2012. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém mindkettőhöz de szerintem a D3 jobban megéri az árát.

A Natuto jó játék de ha végigtoltad az egyet ill a 2-t akk nem sok újat tud nyújtani. Én 2-3 óra alatt meguntam, haver 1 nap alatt kitolta a story-t és unlockolta a karik nagy részét (ebben egyébként domborít a generations. Nagyon sok játszható kari van.)

Diabloval megjelenés óta napi szinten játszom és egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem. Sztem el leszek vele még egy jódarabig.

Végül is csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez a te döntésed. Ha nagy Naruto fun vagy akk azt sem fogod megbánni, ha tetszik Diablo azzal is jól fogsz szórakozni. Tudod mit? Vedd meg mindkettőt :)

2012. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!