Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy asus k50ab notebookom...

Van egy asus k50ab notebookom és használat közben mindig túlmelegedik. Már cseréltem hűtőpasztát és vettem alá notebook hűtőt ( TITAN G7TZ 2) De ugyan úgy melegszik. Alapjáraton: 60-75 Terhelésnél: 90-105 fok . Mi lenne a megfelelő megoldás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 12:27
 1/3 tudor584 válasza:

Szia!


1.Hát előszőr is szedd szét a gépet teljesen és fújd ki a száddal az össz. port.

2.Töltsd le a Speed Fan nevezetű progit és állíts a ventillátor fordulatszámon.

2012. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A speedfan nem mükszik a k50ab vel. A port meg kb 2 hónapja már kifújtam
2012. máj. 12. 20:45
 3/3 tudor584 válasza:

teljesen kifujtad?

ha nem akkor fújd ha igen akkor valami lelki baja lesz pl. venti csere vagy valami minden esetre vidd el egy számítástechnikushoz és nézesd meg vele de szerintem ez egy erős venti csere lesz!

van laptop hűtőd? ha nincs vegyél egy jó erőset és ha amit mondtam ezt mind megcsinálod hibátlan lesz és nem melegszik...

2012. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!