Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik közép árkategóriás...

Melyik közép árkategóriás mobilt érdemes most megvenni? Alcatel OT-995, HTC One V, Samsung Galaxy S Plus, vagy más?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995 milyen? Úgy tűnik elég sokat tud és elég olcsó is. Ennél attól félek, nem lesz frissítés, meg annyira nem tetszik a kezelőfelülete sem. De megszoknám, ha arról lenne szó. Szerintetek?

HTC One V -vel a Legend kinézet a bajom, meg egy apróság és kevésbé fontos, hogy nincs első kamerája. Nem tudom, valahogy anynira nem fog meg külsőre.

Samsung Galaxy S Plus-ról mi a véleményetek? Elég vegyeseket olvastam róla.

T-mobilos kell nekem mindenképp, mert aranykártyás vagyok ott, és kb ezeket látom megfelelő árkategóriában.

Érdemes esetleg várni valamire?

Erősen gondolkodom, hogy nem görcsölök ezen, és veszek egy HTC Rhyme ot, vagy Desire S-et, de ha az előzőekből kéne választani, ti melyiket választanátok és miért?


2012. máj. 12. 13:20
 1/5 A kérdező kommentje:
LG Optimus Black P970 is van még, arról kb semmit nem tudok, mert az a márka eddig nem nagyon érdekelt. De hát az alcatellel is pont így voltam.
2012. máj. 12. 13:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért vonzódom a HTC-khoz, mert rendesen csinálják a frissítéseket.
2012. máj. 12. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Galaxy S Plus!!!

Alcatel nem is ez a kategória :D

2012. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, már feltettem a megfelelőben is. De azért köszi. :P
2012. máj. 12. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah, bocs félreértettelek. :P De igen, az alcatel is az.
2012. máj. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!