Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitoron lecsúszott a kép!...

SeoToX kérdése:

A monitoron lecsúszott a kép! A tálca éppen, hogy csak látszik! Hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Tegnap este ki akartam kapcsolni a monitort, de a szobában sötét volt. Érintősek rajta a gombok, és a kikapcs. gomb mellet van az "Auto" és véletlen azt nyomtam meg. Lecsúszott a kép, felül van egy fekete csík, és a tálca épp, hogy látszik.

Csináltam képet, azon rendesen mutatja de megszerkesztettem, kb. hogy nézhet ki!

Kép: [link]

Régen is volt ilyen problémám, de az XP-nél volt. Akkor nyomkodtam és visszaállt. De most hiába nyomkodom nem hajlandó visszaállni. Ha valaki tud valami módszert segítse. Ja és még kézi beállítással sem tudom beállítani.



2012. máj. 13. 10:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Huhh, végre sikerült. Nem adtam fel, próbálgattam és végül sikerült!
2012. máj. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!