Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet baja a gépemnek? Nem...

Mi lehet baja a gépemnek? Nem működik az egér, se a billentyű.

Figyelt kérdés

Reggel bekapcsoltam a gépet, kiírt egy hibaüzit, hogy hiba van a billentyűzettel és az egérrel, tehát nyomjak F1-et. Nem igazán sikerült billentyűzet hiányában. Újraindítottam, még mindig semmi, igaz, nem írt ki semmit. Kb 5 perc múlva magától újraindult. Érthetetlenül állok a dolog előtt, semmi előjele nem volt. Néha részlegesen érzékeli az egeret, kb 1 mp-re.

Egyik objektum sem tűnik hibásnak, a billentyűzeten pl gombnyomásra működik a világítás.

Mi lehet a gépemmel?


2012. máj. 13. 11:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a húgom gépéről írok. :)
2012. máj. 13. 11:17
 2/6 optimus8 ***** válasza:

Kilazult kábelcsatlakozók, vagy szennyeződés a foglalatban vagy a kábel végén, az szokott ilyet generálni. Az F1-es hiba forrása lehet még a BIOS is, amikor már halálán van az elem az alaplapban és állandóan elveszti a BIOS a tartalmát, na akkor szokott még F1-et kérni, vagy F2-vel Default-ra állítani.


A kiírt hiba sokat segítene, így vakon vagyunk, mint Steve Wonder.

2012. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

probáld rákötni a tesód egerét billentyűzetét ha akkor is jelentkezik akkor szo_ás van,ami valószínű mert azt kétleném h mind a 2 vezérlési eszköz bekrepálna, az lenne a jó ha sima normál bedugós egér is meg bill.is akkor mind a 2öt usb végűvel kéne kiprobálni :D

ha legalább a bill müködne akkor inditásnál f8-at nyomd meg és csökkentett móddal indítsd el :D vezérlőpultba nézz körül h minden helyesen van e beállítva :D

2012. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a csávó is hasonló problémákkal kűzködik :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes.. amugy milyen világítás van bill.-n? a numerikus billentyűk bekapcsolásának visszajelző led-jére gondolsz?


elöttem szóló!!!! a vakos hasonlat nagyon faxa:D

2012. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltuk, nem megy azzal sem. A hibaüzenet nem jelentkezik, pedig azóta párszor próbáltam bekapcsolni.

Van háttérvilágítása a billenytűzetemnek (nem a Caps Lock meg Num Lock ledje), amit lehet kapcsolgatni ki-be gombbal.

Mindkettő usb-s, másfajta nincs is itthon.

Windows újratelepítése megoldaná a problémát?

2012. máj. 13. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
valószinűleg, mert virusra van a legtöbb esély :P
2012. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!