Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha FACEBOOKON az ismerőseidnek...

Ha FACEBOOKON az ismerőseidnek kiválasztottam a "csak fontosabb" események frissítéseit, hogyan tudom visszaállítani mindre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az egyik eseménynél, de már több hónap telt el, képtelen vagyok találni egyet. Máshol nem találtam lehetőséget. Tehát nem a "Hírfolyamok elrejtésének visszaállítására gondolok, azt tudom, hogy az üzenőfal alján, a Beállításoknál tudom visszacsinálni. Amikor a Minden frissítés, Legtöbb frissítés, Csak a fontosaknál az utolsót választom egy konkrét személynél. Azt nem tudom visszaállítani, mert már régen nincs az üzenőfalon eseménye az illetőnek.
2012. máj. 14. 10:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!