Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gOnd O? a billentyű...

Mi lehet a gOnd O? a billentyűzetem O betűje az írásjelek elé kerül és nincs bekapcsOlva a caps lOck mégis nagyO de miért O? valakivel volt már ilyenOO?

Figyelt kérdés
szinte Olvashatatlanul tudtam irni, újra indítOttam a gépet, de maradt részben a prObléma mint láthatjátOk: pOntOt nem tudOk írni írásjelet se rendesen - O? O! mi lehet a bajO????

2012. máj. 14. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
megint vissyat;rt. m;g rossyabb. \gz tudok irni MIEZZZZZ<<$$$ SEG\TS;;G
2012. jún. 3. 22:47
 2/3 anonim válasza:
Sztem angolra van állítva a billentyűzeted. Nézd meg a tálca jobb alsó sarkába, ha azt látod, hogy EN, akkor azt kell átállítanod HU-ra. :)
2012. júl. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az biztos h szoftveres a probléma. Lehet még vírus is rosszabb esetben, jobb esetben egy vicces kedvű barátod megtréfál valamilyen programmal. Próbáld már másik gépen a billentyűzeted?
2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!