Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA IV vagy GTA San andreas?...

GTA IV vagy GTA San andreas? (Lent)

Figyelt kérdés
melyiket vegyem meg ?

2012. máj. 16. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
IV
2012. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A IV-et,mivel a San Andreast szinte már mindenhol letöltheted!:)
2012. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-et, mert a san andreast mindenhol letöltheted, és könnyű crackelni. 4-hez meg 2 cd is kell, inkább ezt vedd.
2012. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hááát most igy visszagondolva melyiket élveztem jobban...:D

az fix hogy a San Andreast nem untam.ugy 2 éven át csak azzal jatszottam pc-n miután kijött... és ebbe benne van a multi is ami nagyon jo volt mer teli volt moddolva..ugratòs pályák...rendor vs rablok jatszma...volt olyan magyar szero amin lehetett dolgozni..most nemtudom milyen lehet de mostis biztos jo...

a GTA 4-től többet vártam volna...a kampánya nagyon jo...de nem veri a San Andreas -ét hát multiplayer...én xboxon toltam de szerintem uncsi...még ha haverral nyomod akkor is...a fizikai motorja a 4 nek nem jött be...hogy ilyen reálisra csinaltak....

vélemènyem:

grafika: egyértelmu gta 4 XD

hangulat: San Andreas nagyon veri

jatekelmeny:san andreas

singleplayer: hát ez játékos függő...szerintem SA

multiplayer: nemtudom pc-n vannak e olyas fajta mòdolt szerok mint a SA multiba...de sztm biztosnincs...de ha van akkor 4 ha nincs akkor SA :)

2012. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. júl. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!