Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha DVD-t akarok írni, akkor...

Ha DVD-t akarok írni, akkor Neroval lehet, ugye? És . Avi formátumot fel tudok tenni, vagy konvertálás lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Neroval lehet DVD-t írni, de .avi-t adat lemezként kell írnod, különben nem engedi. Legalábbis nálam így van.
2009. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem konvertálja az avit, ha dvd-video-ként szeretnéd kiírni, nem is engedi az írást. DVD-ROM-ként kell kiírni, de ha az avid kb 700MB CD-ROM-ként is kiírhatod cd-re. Adat-adat...a dvd-n és a cd-n is... Konvertálni mp3-ból>>>audio cd írásnál szokott...gondolom erre gondoltál. De lehet az avit konvertálni dvd-video-nak, ha a lejátszód nem divx-es, akkor érdemes.
2009. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ja én úgy értem,hogy south park epizódokat szeretnék kiírni DVD-re,hogy meg lehessen nézni,ezek .avi formátumba vannak. és nem tom,hogy Neroval ezt lehet-e,vagy át kell konvertálni az epizódokat?!
2009. jún. 27. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó, de min szeretnéd megnézni? Számítógépen? Asztali lejátszóval tévén? Tud a lejátszó DivX-et? Ha tud, vagy számítógépen nézed, akkor simán adatként kell kiírnod. Kb 10-12 rész fog 1 lemezre ráférni.

Ha viszont nem tud az asztalid DivX-et, akkor konvertálni kell. Ha nem alap Nerod van, akkor találsz egy NeroVision (Express) progit a Start menüben. Ez át tudja konvertálni DVD-be az avikat, és ki is írja, menüt is csinál hozzá.

2009. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tévére gondoltam,de nem tud DivXet. Viszont nincs NeroVision se:S szal vagy letöltök,vagy marad a gép.
2009. jún. 27. 11:42
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és nagyon köszi mindent!:))
2009. jún. 27. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a programmal nagyon egyszerűen tudsz konvertálni... [link]

Azt nem próbáltam, képes-e több rövidebb avi-t egybegyúrni egy dvd-re... de későbbi kiadása a convetxtodvd (ami fizetős) igen...

Még a gépen megtudod nézni a konvertált--immár dvd-video-- filmjeidet, hogy OK-e...utána írd ki.

2009. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A néró 6.6-ban benne van a nero vision is ha azt letöltöd akkor a saját dvd készítésére kell menni és ott rögtön át is konvertálja
2009. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az előző vagyok erről a linkről le tudod tölteni:

[link]

2009. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!