Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD Radeon HD 6320M videókárty...

AMD Radeon HD 6320M videókártya milyen játékokat "bír"?

Figyelt kérdés
Kaphatnék egy kis segítséget a témában?
2012. máj. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

max arra jó, hogy színes képet adjon, többre nem...


bár a cs 1.6 lehet, h megy rajta elfogadhatóan

2012. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mi van mellette még?

Mert ha azt nézzük, én 2.53-as celeron procin, 7200GS vidkarin, 2 GB DDR2 800Mhz-n is elindítottam egy GTA4-et Max. 5 FPS-el....

Am felejsd el, mert asszem 64Bites csak...

2012. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon NEM ÉRTEK EGGYET az elöttem írókkal. nekem vadonat új Packard bell laptopom van, 8 giga ddr 3 ram -al, AMD DUAL CORE 2X 2,2 ghz procival és ezzel a vidikarival. a call of duty összes részét lazán tolom vele. gondolok itt a black ops 2 re is! az egy dolog hogy a vidikari nem tul nagy de ha a proci és ram brutális akkor elég erős a gép. ezek a vidikarik eléggé használják a ram-ot nekem az hatalmas igy lazán tolom a mai game-kat
2012. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hegedüs Alex válasza:
Nekem egy Lenovo G575-ösöm van AMD e-450 cpu(2x1,65Ghz), ez a videokártya, 4Gb ram-mal kijátszottam a Crysis 2-t, a Far Cry 3-t low beállításon folyamatos 15- 20 fps-sel. Kb így futna a BF 3 is.
2014. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lacajoe válasza:
Medium to high settingsen Far cry 2,Assasin creed 2,Fallout 3,Modern warfare mindegyike,Bad company 2,Skyrim es kiegek,Wow kiegek,Dragon age es Two world,Need for speed-ek es meg rengeteg jatek siman fut rajta.Meg jo hogy a cs 1.6 nem akasztja ki XDDDDD Toki te inkabb nem osztogass tanacsokat.Asus x501u ban van nekem amihez egy e 450 proci van 1.6 ghz boostal 3.2 es 75000 forint volt a gep ujjonan es nem kelett vennem egy laptopot 200k ert hogy menjenek a nagy kedvencek.Lehet vele jatszani!Ne halgass olyanokra akik csak mert integralt mar le is huzzak.Youtubon sok a video rolla hogyan szerepel.Amd mesze elorebb van mar az integralt piacon mint az intel.
2015. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!