Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Star Warsos PC játékok...

Melyik Star Warsos PC játékok a legjobbak? Vagy milyenek vannak? Fel tudnátok sorolni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Jedi Academy, Battlefront II, KOTOR, KOTOR II
2012. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Az Academyt már kiakasztottam. Meg az olyasféléket. Meglesem a KOTORT azzal még soha nem játszottam.


Jöhetnek még tippek :D

2012. máj. 21. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem megfogott:

Star Wars: Empire at War & Forces of Corruption (stratégia de nagyon jó eltér a többitöl elégé persze alapja lényegében ugyan olyan)

SW: Republic Commando (fps de sok érdekes elemel sajnos rövid nagyon elégé)

de amugy töbi sw játék is jó föleg akinek tetszenek

filmek a legjobak:p

2012. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kotor jó jó... de én anyira nem vagyik oda a Mass Effect játékokért

tul bonyolult és mégis unalmas

akciósak jobak

2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor így most Star Wars hónapot tartok, amíg el nem fogynak majd :D
2012. máj. 21. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy bővebb lista:

[link]

Ezekről kereshetsz letöltést.


Amúgy a starwars.com-on vannak böngészőben játszható minijátékok, egyik-másiknak hihetetlen jó hangulata van.

2012. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kotor jó jó... de én anyira nem vagyik oda a Mass Effect játékokért"

Mass Effect játékokért? Nem éppen bioware-t akartál írni? Amúgy meg a mass effect 2007-es, míg a kotor 1 kb 2003-ra tehető.


"tul bonyolult és mégis unalmas"

Túl bonyolult? Ezt még a baldars gate-nél el lehetne fogadni, de ha csak nem 80 alatt van az ember IQ-ja akkor nem bonyolult.

Unalmas? Ez ízlés kérdése, egy ilyen játékot én magam ezerszer többe nézek, mint egy gyilkoljunk, henteljünk vackot.

"akciósak jobak"

Mint mondtam ízlés kérdése. Amúgy ha végig olvasnád a párbeszédeket, és picit fogékony lennél a sztorira nem csalódnál benne. A harcrendszer meg szokható.


Amúgy +1 a KOTOR 1-nek. Ja és a kotor 2 is jó, de senki ne szidja majd a bioware-t a kotor 2 miatt, azt már az obsidian követte el.


Szóval én is elsősorban a kotor mondanám, aztán ami még megfogott, a Jedi Knight 2(jedi outcast), meg a force unlashed 1(már persze ha nem írtózól a kegyetlen szutyok konzol átiratoktól).

2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jó megértetem Hart Kotor rajongó vagy

én is vélemény szinten irtam le hogy engem nem fogot meg kotor

de elismerem hogy jó játék de nem az én stilusom

nem mondtam hogy ezeket hivatalos tesztböl irtam volna ki hogy unalmas...


és azt se mondtam hogy ne probálja ki

a jó jó szerinted mit jelent?

finite

2012. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!