Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes-e Windows 7et rakni a...

Érdemes-e Windows 7et rakni a viszonylag gyenge PCmre? (paraméterek lent)

Figyelt kérdés

AMD Sempron 2600+ 1,61GHz, 1,5Gb RAM, nvidia Geforce 7600GS 256Mb DDR2


Van értelme win7et rakni vagy csak lassítaná a gépet az XPhez képest? állítólag kevesebb vírus megy a 7re, igaz ez? játékokat mennyire befolyásolja? megéri felrakni vagy maradjak az XP-nél?


2012. máj. 21. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem igaz, nem megfelelő védelem mellett mindkettőre ugyan annyi vírus mehet. Szerintem inkább maradj XP-nél ezen a gépen, a játékok amúgy lassabbak lennének héten.
2012. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A win 7 gépigényét régen olvastam arra emlékszem hogy min. 1Gb Ram és 64 MB vidikari de én egyszer feltettem egy gépre win 7-et 1 giga ram volt benne az OP. futott rendesen de ha ment a firefox meg a skype akkor behalt de sztem ha van rá időd próbáld ki De csak ha van xp-d amit vissza tudsz tenni hogy ha nem megy :D
2012. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!
2012. máj. 21. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam működött 1Gb RAM-mal, csak böngészésre használva, de ha játszol is rajta inkább maradj az XP-nél.
2012. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Win7-re is legalább annyi vírus van és legalább olyan könnyen összeszeded, mint XP-re, szóval ez nem szempont. Ha vírusmentes rendszert akarsz: Linux.
2012. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!