Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A youtube-on hogyan tudom...

A youtube-on hogyan tudom letiltani a csatornámra felíratkozókat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 02:36
 1/3 2xSü ***** válasza:
33%

Szerintem nem lehet. (Gondolom a „töröld magad a Youtube-ról” nem kielégítő megoldás.)


Ha publikus dolgokat töltesz fel, akkor nem hiszem, hogy számodra bármilyen problémát jelentene, ha valaki értesülni akar arról, ha feltöltesz valamit. Elvégre ezért töltöd fel publikus módon. Ha tiltani is lehetne, akkor is beteheti a csatornádat valaki a könyvjelzői közé, és ugyanott vagyunk.


Ha nem publikus dolgot töltesz fel, akkor meg a feltöltésnél kell beállítani, hogy ez privát videó, vagy nem listázott videó.

2012. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben csak az az idegesítő, hogy nem töltesz fel semmit és mégis van 200 feliratkozód mert nyomkodják a gombot, azt hiszik az a lájk gomb...
2014. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Felhasználó letiltása a YouTube-on:


1. Lépj a csatornaoldalára, amelynek a www.youtube.com/user/NÉV címhez hasonló URL-je van

2. A „Névjegy” lapon kattints a zászló ikonra

3. Kattints a Felhasználó letiltása lehetőségre.

2015. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!