Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet újrahúzni a gépemet?

Hogy lehet újrahúzni a gépemet?

Figyelt kérdés
Eddig mindig valamelyik haverom rakta rá újra a windows-t, de most egyik sem ér rá, nekem meg kéne. Megtudom egyedül is csinálni, csak valaki adjon nekem egy linket vagy egy gyorstalpalót :)

2012. máj. 23. 10:53
 1/4 karesz01 ***** válasza:

ELŐSZÓ


1.-Mielőtt újrahúznád a géped minden olyan fájl amire a továbbiakban szükséged van , kiírod lemezre , áthelyezed a másodlagos hdd - re , külső hdd-re ...stb .


/ HDD - vinyo /


2.-előkészíted a lemezeket


-windows

-alaplap

-vga

-hang

-nyomtató

-és a végén az általad használt programok telepítőit

PL : aimp3 ( mp3 lejátszó program )


----------


Nem írtad le melyik operációs rendszert akarod "újrahúzni" így nem tudunk pontos gyorstalpaló leírást készíteni neked .


/ operációs rendszer - PL : windows xp /


----------


Esetleg nem is kell újrahúzni a windowst mert nem tudod mi lenne a megoldás .

( ami esetleg gyorsabb is mint újrahúzni a windowst )


azaz


Miért gondolkodsz a géped újrahúzásán ?

2012. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Windows 7 van a gépemen. Az ismerősöm, aki csinálta CDről rakta rá, de nem eredetit, én balga mikor kiírta, hogy frissítse a windows-t hát rámentem.. Na már most minden 10. percben kiírja, hogy a windows nem eredeti és hogy szoftverhamisítás áldozata lehetek..

Szóval nekem semmilyen cuccom nincs hozzá. A gépről a fájlokat már átraktam külső winyóra. Itt tartok most. :)

2012. máj. 23. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az a baj, hogy zavar a windows, akkor elég egy aktivátor progi, nem kell újrarakni.


Thepiratebay-be beírod ezt: windows activator

És a legelső találat kell neked.


/Sorry, de a linket nem engedte/ :(

2012. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!