Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of Warcraft! Miért lvl...

Atees kérdése:

World of Warcraft! Miért lvl 80on twinkeznek és miért nem 84en?

Figyelt kérdés
wow, world of warcraft, twink, lvl 80
2012. máj. 24. 14:59
 1/4 Csiß ***** válasza:

lvl80-ra van pvp gear.

lvl84-re nincs.

2012. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lol, egy igazi twinket nem láttam még pvp cuccban lvl 80on, mindenki ahogy én is full catás 308 ilvl es cuccokban enchantolva és reforgelva mennek arenázni. senkin nincs pvp gear, az gynege lenne már lvl 80on.
2012. máj. 24. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a lényege, hogy akik 80on twinkelnek, azoknak a 99%-a cataclysm random dropos, professionos BoE itemekkel aggatja tele magát, (olyanokkal is akár amiket 80 előtt is már fel lehet venni.) és a stat skálázódás eléggé el van szálva 80-on és redukálódik 85-hez közelítve.

Pl.: ha egy vállason van 150 crit rating, az 80as szinten 3-4%-ot is jelenthet, de ugyanennyi 84-en 1%-ot sem ér el.

A levelkülönbség meg nem számít ekkora statokkal, mivel röhögve reforgeolnak 17%+ hitet...

2012. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, valami ilyesmire gondoltam én is.
2012. máj. 25. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!