Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a sims 3at innen:...

Letöltöttem a sims 3at innen: blacksystemcore.com és kicsomagoltam de mikor el akarom indítani azt írja ki program futtatási hiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Crack-et felmásoltad, directx/VGA driver frissítes megvolt, esetleg nem gyenge a géped hozzá? Ha tudsz, egy screenshotot csináljál az üzenetről, úgy kicsit könnyebb lenne segíteni. Egyébként melyik verziót szedted le?
2009. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nincs crack mappa...a gép meg jó...nem értek hozzá:S
2009. jún. 29. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
gamecopyworld.com itt elvileg minden játékhoz van crack, de ha nem találod, akkor adsz egy e-mail címet és elküldöm az én tört exe fájlomat és nem tudod megnézni melyik verziót szedted le? Elvileg csak kettő van, a Reloaded és a Razor1911.
2009. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
reloaded
2009. jún. 29. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz a verzióhoz szedd le az updateet, mert a reloaded nem teljes verzió, bár attól még működnie kell. Az updatehez elvileg van mellékelve crack is.
2009. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hali, én is szoktam ide járni azaz az egyik oldal moderátora... írj a helpdeskbe és segítünk vagy aktívak szoktunk lenni a chaten is... az iso-n thecore mindig hagy crack-et. :) Biztos h van rajta! Lehet h éppen razor1991es mappába találod, vagy sokszor a crack mappát a crack készítő teamról nevezik el... kutasd át
2009. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!