Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor hiba! Bekapcsolom és...

Denyssq kérdése:

Monitor hiba! Bekapcsolom és 2mp mulva ki is kapcsol magától. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugy kezdötött hogy a képernyő elöször elkezdett világitani és egyszer világosabb volt a képe egyszer sötétt és igy világott..kihuztam a dugokat vissza dugtam de akkor meg amikor bekapcsolom a monitort kiirja hogy ASUS (mivel asus monitor)talán még azt hogy no singnal és ki is kapcsol..


Keresgetem a neten válaszokat páran azt irták lejebb kéne venni a fényeröt képernyön,de ez a 2másodperc arra se elég hogy felhozzam menüt..sőt nem is reagál rá...Mit lehet ezel tenni?


Kérlek segitsetek.



2012. máj. 24. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
"no singnal" azaz nincs bemeneti jel. Először jeled legyen, ehhez nézd át a kábeleket, csatlakozókat. Próbáld ki másik gépról is, lehet, hogy a videókártya adta meg magát.
2012. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudtam hogy kár volt kiirni...Nem :) nem az a baj hidd el...
2012. máj. 24. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

1 video kari meghalt

2 kábelben eltoredezett a a huzal

3 csatlakozo nem jo

vidd be egy pc bontoba

2012. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy a monitorba meghalt valami
2012. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!