Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a simsbe...

Mit csináljak ha a simsbe teljesen lefagy az egyik simem és nem tudok vele semmit csinálni?

Figyelt kérdés
Sims 3-mal játszok, és az egyik simmel elmentem egy tehetségkutatóra, nézte az előadást, felhívták egy trükk miatt a színpadra, és ott lefagyott. Minden megy rendesen, telik az idő, a család többi tagjaival ugyanúgy tudok játszani, a tehetségkutatón is elmentek már az emberek, csak az az egy sim áll ott teljesen lefagyva. Nem tudok semmit csinálni. Ha más interakciót rakok be akkor sem csinálja meg, mert amit épp csinál (ami lefagyott) azt nem tudom abbahagyni vele. Mit csináljak hogy jó legyen?
2012. máj. 25. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Letöltötted a játékot vagy megvetted?
2012. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
letöltöttem. de más játékokat is letöltöttem, és semmi bajuk se volt. és ezzel se volt eddig baj, pedig már megvan jó ideje.
2012. máj. 25. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Történt valami jelentős változás azóta a gépeden?(Új videókártya stb?)Próbálj meg lemeztöredezettségmentesítőt futtatni,ha teli van a winchestered akkor csinálj egy kis helyet,töröld a felesleges fájlokat,használd a karbantartót dehát az a baj hogy rengeteg oka lehet amiért lefagy a sims
2012. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg törölni testingcheatsenabled-del.
2012. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi változás a gépen, és helyem is van elég, egyik meghajtón 70.000.000 k a másikon 600.000.000 k. én nem értek annyira a gépekhez, de ez szerintem bőven elég.

törölni talán tudnám kóddal a simet, de nem szeretném.

2012. máj. 25. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg törölni (előtte elmenteni), utána ezt is mentsd el egy másikba, majd töltsd vissza. Ha eltűnt a sim akkor a biztonsági mentést visszatöltöd, és jössz ide írni. :)
2012. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy azért, mert nekem most még nagyon reggel van, de ez most nem egészen értem. hogy érted, hogy töltsem vissza? vagy mit? a simet mentsem el vagy a családot vagy az egész játékállást?
2012. máj. 26. 09:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Na közbe megoldottam valahogy úgy, ahogy az utolsó írta. Köszi! :)
2012. máj. 26. 11:10
 9/10 gumilabda válasza:
Menj a menüre mentés és egy két perc múlva meg jelenik ugyan úgy ahogy elmentetted! Talán sikerül! Drukkolok!!!!!
2012. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem is ez történt, csak akkor fagyott le mikor az apuka tanította beszélni a gyereket, és így egyszerre ketten fagytak le... :D hát ultra jó komolyan :D
2014. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!