Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs ISO mappa a psp-n?

Lordswer kérdése:

Miért nincs ISO mappa a psp-n?

Figyelt kérdés
Kaptam egy psp-t 6.60 van rajta (előre szolok NEM nem vagyok egy psp zseni szóval a azoknak akik értenek hozzá elég primitíven fogom most leírni mert csak így tudom) tettem fel rá játékokat és tudtam is velük játszani úgy tetem fel hogy le volt írva iso mappába bele és futott is rendesen DE tegnap lemerülőben volt az aksi nagyon és játszottam és lefagyott homemal megpróbáltam kilépni de azt is lefagyott ahogy az igenre nyomtam hosszas power nyomás után kikapcsoltam de azután teljesen behalt úgy értem nem tudtam bekapcsolni csak ha töltőn volt jó ezt sikerül kikupálni mert most már bekapcsol de eddig a select gombbal léptem be abba a menyűbe ahol az ilyen beállítások voltak hogy az usb mire kapcsolódjon kártyára vagy ilyenek de most már arra a gombra nem is reagál és a játékok egyáltalán nem látja őket és psp barbár egyből formáztam hát ha az a gond de azóta már az iso mappa is eltűnt csináltam egyet hátha úgy működik de semmi valami tipp kérlek fontos és ha valaki válaszol (annak tényleg nagyon örülnék) utána nézzen fel még mert elégé primitív vagyok szóval lehet kell még magyarázat.

2012. máj. 26. 13:47
 1/2 anonim válasza:
A pspéd kivolt flashelve azért tudtál rajta játszani a letöltött játékokkal.De mivel lefagyott ezért "elszált" a flash ezért nem látod az iso mappába betett játékokat,és ezért nem reagál a select gombra.A formázással pedig letörölted a letöltött fájlokat+ azt is amit utána hoztál létra vagyis az ISO mappát..ISO mappát csak akkor van értelme csinálni ha kivan flashelve magyarul most hiába csinálsz megint olyan mappát nem fog vele kezdeni semmit.
2012. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és akkor most mit csináljak vele? hogy kell flashelni vagy azért fizeni kell vagy ilyesmi?
2012. máj. 27. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!