Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy újratenni a...

Hogy lehet úgy újratenni a számítógépet?

Figyelt kérdés
Úgy hogy csak cd + dvd nélkül, halottam hogy ilyen létezik pl: laptopokon is van.Hogy tudom ezt megcsinálni részletesen nem vagyok otthon a számítógépekben.Ja + Xp-ről van szó.

2012. máj. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát úgy hogy szétszedet és újraösszerakod.A gépet így rakhatod újra.Ha az oprendszerre gondolsz akkor:

[link]

2012. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez már mágia.

Első lépésként egy win telepitő igy vagy úgy de úgyis kell a dologhoz.

Rossz a meghajtó vagy nincs?


[link]

2012. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elteszed a számítógépet máshová,majd vissza teszed(újratenni)

Amúgy lekel töltened a Windows XP SP2-t például,kiírni DVD-re. Majd berakod a DVD-t, újraindítód a számítógépet, Gép betöltésekor megnyomod az F11-et, betölti a Windows telepítőt és vége :D

2012. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor újratelepíteni:(

U.i:kösz

2012. máj. 27. 17:07
 5/5 A kérdező kommentje:
red4me van meghajtó csak újra szeretném rakni a gépet halottam lehet valahogy úgy is ha nincs hozzá cd mer nem akarom letörölni csak frissíteni mer ha letörlöm akkor csak sima xp van rajta a cd sp1 + sp2 + sp3 azt meg utólag kell telepíteni és így csak frissíteni kéne
2012. máj. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!