Miért szaggat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kéne egy kis segitség mert mindjárt fölgyujtom az egész lakást...


Probléma: Akad, Lassu, Sz*r... és minden egyéb más negativum ami létezik!!! Na jó csak minden kib***ott játék akad még az nfs underground1 is!!!!!


Config:

Intel P4 3ghz

512mb ddr1

gf fx 5200 128mb


Ami nem érdekel:

1.Ki takaritottam a gépet... 1 deka szutyok nincs benne

2. 3hűtő van benne ne kezdjetek el itt a melegedésről papolni mert 3napig nemmegy a gép bekapcsolom ugyanolyan sz*r mintha 3napig egyfolytába menne...

3. a gépigény öttmilliószor megvan kérlek neis gondoljatok rá... csak olyat teszek fel ami recommanded megvan!!!!

4. minden létező folyamatot bezártam ami nemszükséges... még explorer.exe sincs...

5. Game booster... esélytelen!

6. ÖSSZES DRIVER LEGUJABB!!!!


Ami érdekel:

MEGOLDÁS!!!!

Nagyon szépen köszönöm előre is a MEGOLDÁST!!! és bocsánat hogy igy fejezem ki magam de olyan ideges vagyok hogy szájonszurtam magam késsel!!!



2012. máj. 28. 09:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy milyen op rendszert használsz.
2012. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Vedd lejjebb a felbontást/ grafikát. Nekem ugyanilyen VGA-val mondjuk annak idején nem akadt. XP-t használsz ugye?


Amúgy gyűjthetnél 1 erősebb gépre, mert ez nagyon matuzsálemi. Az FX 5200 már 2003-ban is alsókategória volt.

2012. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
csoro vagyok ezt dobta a gép... igen xp-t használok sp2 és ennél jobban már grafikát levenni nem lehet :)
2012. máj. 28. 09:44
 4/49 A kérdező kommentje:
JA!!! és ezelött eredeti windows volt a gépen (xp) és azt hittem az miatt ilyen gagyi aztán ujraraktam de semmi változás... csak annyi hogy nem frissit orrba szájba :D
2012. máj. 28. 09:45
 5/49 anonim ***** válasza:
akkor tedd újra a winfost, mást tényleg nem tudok. vinnie kéne akadás nélkül, mert én is nyomtam ilyennel
2012. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

"csoro vagyok ezt dobta a gép."



Attól még gyűjthetsz bakker :D Ne cigit, meg piát vegyél, hanem a gépre tedd félre azt a pénzt

2012. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

TÁPegység?

ilyen mintirták "matuzsálemi" gépnél már aligha jó még a márkás táp se ha régi

milyen pontosan?


pont az ha nem kapnak elég áramot (vagy megfelelöt) az okozhat ilyen gondot

2012. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
konkrétan a hitman contrastal szeretnék játszani de szaggat :) elöször a blood money-t tettem fel mert a [link] szerint megy... de olyan szinten szaggat hogy az valami cirkuszba való, aztán a contrastal próbálkoztam de esélytelen :(
2012. máj. 28. 09:56
 9/49 A kérdező kommentje:

Tápegységes srác!


Hát ezen énis gondolkoztam de sajnos nemtudom holkell megnézni mennyit ad le ha egy picit segitenél milyen info kell és h tudom megnézni akkor leirom

2012. máj. 28. 09:57
 10/49 A kérdező kommentje:
ja és amugy nemmerek beleturkálni a gépbe, de ezt valahol korlátozni lehet a biosba ha jól tudom, vagy a windowsba?
2012. máj. 28. 09:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!