Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a Games Explorer nem tud borítókat letölteni?

Figyelt kérdés

Ismert a Vista és a 7 nagyszerű találmánya, a Games Explorer, melynél egyetlen virtuális mappába gyűjthető az összes játék.


Van ennek a GE-nek egy remek funkciója, miszerint felismer régi játékokat, és le is tölti hozzájuk a borítót, adatokat, miegymást.


Valami okból kifolyólag nálam a felismerésig eljut, de a letöltés már nem megy neki, így a dolog félúton elakad. Tűzfal nem fogja, próbáltam kikapcsolni. A windows szó szerint friss telepítés, tehát azzal sincs gond.


Két lehetséges esetet látok:


1. A probléma szerver oldalon van. Ha ezt valaki meg tudja erősíteni, akkor megérte kiírni a kérdést.


2. Mivel kollégiumi hálózaton vagyok (egyik BME kollégium), bizonyos portokat esetleg zárva tarthatnak. Itt lehet ütközés elméletben, de ez csak tipp.


Szóval van valakinek valami ötlete? A GE szükségességét és hasznosságát most ne firtassuk, maradjunk a felvetett problémánál, ha lehet.



2012. máj. 29. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:

2.

Amugy nekem van pár amihez nincs borito iletve sokáig nem volt

2012. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát most is van aminek nincs
2012. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint másik hálózatra kötve rendbe kell jönnie. Egyébként olyan játékokról van szó, amiket biztosan ismer, és korábban mindig letöltötte hozzá a cuccot, szóval nem zsákbamacska, ha minden normálisan működne, akkor biztosan lenne borítója.
2012. máj. 29. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!