Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lett a pendrive-ommal?

Mi lett a pendrive-ommal?

Figyelt kérdés
A pendrive-omat odaadtam a barátnőmnek, hogy rátegyen pár képet, és nem akarja fel ismerni a gépje (tán a gépben hagyta jó ideig a pendrivet, jó pár napig), és elvitte egy másik barátnőjéhez, hogy megpróbálja, hogy működik-e nála, és ott se akarja felismerni.Mi a baj? Nálam még működött normálisan azelőtt.
2012. máj. 29. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Külföldi vagy? Melyik szót nem érted? Mindegy. Sajátgépre jobbklikk -> kezelés -> lemezkezelő. Látod a pendrájvot? Ha igen, akkor a téglalapon belül mit ír? Vagy fájlrendszert kéne látnod (pl. FAT32), vagy szabad területet. Ha utóbbi, akkor jobbklikk a közepébe, és a helyi menüből kiválasztva tudsz újat csinálni.
2012. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen,küldöldi vagyok,de amúgy sem értek az ilyesmihez..

Na ezt sem nagyon értem,de screenshotoztam,így állok: [link]

Üres helyre melyikre gondoltál? Ahol írja lent,hogy Lemez 1,Eltávolitható (üres) ? Vagy??

2012. jún. 1. 23:39
 13/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam oda jobb klikkelni de nem dob ki semmit..
2012. jún. 1. 23:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs mellette téglalap, amire klikkelhetnél. Úgy néz ki, tényleg agyhalott szegény.
2012. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerinted kicserélik garanciával?
2012. jún. 10. 12:43
 16/17 anonim válasza:
Formázd le a pendrive-odat. Akkor valószínűleg menni fog majd!
2012. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy kell? Nem értek ehhez..
2012. jún. 15. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!